Nijmegen/Enschede januari 2007
Financieel, voorzover opmerkelijke verschillen met vorig jaar, in volgorde van uitdraai uit King 5.40.a..640.902 (boekhoudprogramma):
Zaalhuur: minder dan vorig jaar omdat inmiddels alle lessen via de volkuniversiteiten Enschede en Haaksbergen gegeven worden.
kleding: we zijn zuinig. 1 keer in de 2 jaar wat nieuws
reis en verblijfskosten: het bedrag wat Willem van Uitzicht krijgt is nog niet bij hem, dus ook nog niet bij ons bekend/binnen. En: de kosten van de (partner) OV jaarkaart laten we dit keer ten laste vallen van 2007. Per saldo leidt dit tot een aanmerkelijk lager bedrag in 2006.
Administratie-, kantoor- en organisatiekosten blijven samengevoegd. Daar is dit jaar bijgekomen een onbelaste onkostenvergoeding van 1500,= voor Willem.
En de inleenvergoeding blijft apart zichtbaar gemaakt.
Nagekomen resultaat vorig jaar: de alsnog van Uitzicht ontvangen reiskostenvergoeding door Willem en door hem terugbetaald aan de stichting.
het negatieve bedrag in kas moet gezien worden als aan de stichting voorgeschoten geld door Willem.
De schuld van LETSLand aan de stichting is kwijtgescholden en dit is gedeeltelijk gedekt door een onttrekking aan de pot Ayllu, die hierdoor leeg is gekomen.
de activiteiten van Stichting Chirapa Wayra Ekangi Bula bestonden in 2005 uit het verzorgen van: cursussen T’ai Chi voor Unitas en Staad in Nijmegen en de Volksuniversiteiten Enschede en Haaksbergen;
Daarnaast is Willem verder gegaan in de opleiding tot jurylid T’ai Chi wedstrijden.
Dit houdt een wezenlijke verdieping in van de kennis van de principes van Tai Chi, wat tevens de kwaliteit van de verzorging van de lessen ten goede komt.
Er zijn workshops T’ai Chi verzorgd voor de werkgroep integratie geneeswijzen en ter gelegenheid van de opening van een nieuw cultureel centrum in Enschede: Loods 45.
En tot slot heeft Willem en cursus T’ai Chi Dao gevolgd.